Ledenfeest Drevestappers

  • Wanneer:: -
  • Waar:O.C. 't Zonnerad
  • Afstanden:geenkm
  • Foto's:Google Foto's

Ledenfeest Drevestappers


Voor de tweede keer werd ons ledenfeest georganiseerd, voor de eerste maal op een zondagmiddag. Het lokte meer aanwezigen, met 127 waren we. Na de administratieve activiteiten werd een aperitief aangeboden. Iedereen vond een plaatsje, er werd rustig gekeuveld tot de voorzitser Majo Bostyn de vele aanwezigen verwelkomde. Daarna kreeg secretaris Rik Cleenewerck het woord voor het overzicht van 2019 en de verwachtingen voor 2020. Daaruit bleek dat onze club goed bezig lijkt want de inschrijvingen op onze tochten overstijgen de verwachtingen. Onze club draagt openheid hoog in het vaandel, cijfers werden zonder taboe gegeven. Belangrijk is dat bekeken wordt hoe we onze leden en wandelaars kunnen mee laten profiteren. Dan was het wachten op de traiteur die voor een smakelijk menu had gezorgd en er was niks tekort. Intussen nog een gratis drank en achteraf koffie met taart. De prijs wordt bewust democratisch laag gehouden. In de namiddag ging iedere aanwezige tevreden naar huis. Tot volgend jaar!